machine dro me cal lo 1000 nb digital caliper large workshop 0 1000mm 0 40 inch
SKU: ME-CAL-LO-1000-NB
This Item Is Discontinued
PLEASE NOTE THIS PRODUCT HAS NOW BEEN DISCONTINUED - PLEASE SEE MS-225-1000 FOR AN ALTERNATIVE
  • 0-1000mm (0-40 inch) range Large Workshop Digital Caliper
  • 0.01mm (0.0005 inch) resolution. 0.07mm (0.003 inch) accuracy