machine dro me cal lo 1500 digital caliper large workshop 0 1500mm 0 60 inch
Out of Stock
SKU: ME-CAL-LO-1500
Range 0-1500mm (0-60")
Accuracy 0.14mm (0.0055")
Resolution 0.01mm (0.0005")