machine dro me cal lo 600 digital caliper large workshop 0 600mm 0 24 inch
SKU: ME-CAL-LO-600
This Item Is Discontinued
This product is now discontinued, please see MS-222-600
  • 0-600mm (0-24 inch) range Large Workshop Digital Caliper
  • 0.01mm (0.0005inch) resolution. 0.06mm (0.0025 inch) accuracy