machine dro me cal lo 600 okj digital caliper large workshop 0 600mm 0 24 inch
In Stock
SKU: ME-CAL-LO-600-OKJ
Range 0-600mm (0-24")
Accuracy 0.06mm (0.0025")
Resolution 0.01mm (0.0005")