machine dro me cal sp 75 digital caliper special jaw 0 75mm 0 3 inch
In Stock
SKU: ME-CAL-SP-75
Range 0-75mm (0-3")
Accuracy 0.04mm (0.0015")
Resolution 0.01mm (0.0005")